Dárkový poukaz


Termín akce

29.11. - 31.12.

Pokud nevíte jak originálně obdarovat své blízké, zaměstnance či obchodní partnery, věnujte jim náš poukaz na pobyt či na nominální hodnotu. Okouzlíte tak krásným dárkem šitým na míru, který potěší každého.

Vybírat můžete z bohaté nabídky léčebných a wellness pobytů. Zvolte počet osob, pokoj a sezónu a obdarovaný si už sám dohodne termín pobytu. Pokud si nejste jisti, jaký typ pobytu věnovat, zvolte poukaz “na hodnotu” a obdarovaný si už sám zvolí, jak poukaz využije. Může jej uplatnit nejen k úhradě pobytu, ale i na veškeré stravovací, ubytovací, léčebné a wellness služby, včetně služeb Wellnesscentra, kavárny a restaurací. Každý poukaz je jedinečný -opatřený originálním věnováním a jménem obdarované osoby.

Objednávka dárkového poukazu je snadná a můžete ji vytvořit během chvilky v pohodlí Vašeho domova. Navíc, pokud poukaz uhradíte na našem webu platební kartou, přistane ve Vaší e-mailové schránce do několika minut. Máte-li trochu více času, doporučujeme Vám zvolit doručení poštou, v takovém případě Vám bude poukaz doručen do 4 pracovních dnů na exkluzivní zlatě ražené kartě.

Při následné rezervaci konkrétních služeb a termínů, v rámci uplatnění poukazu, bude Vám i Vámi obdarovanému plně k dispozici naše rezervační oddělění, jež ochotně zodpoví veškeré Vaše dotazy.