Konference, školení, semináře


Termín akce

celoročně

Zlepšujte týmovou spolupráci, stmelujte pracovní kolektivy, budujte firemní kulturu. S přidáním wellness-volného času odjedete od nás plní pracovního elánu.
 
LÁZEŇSKÝ HOTEL JIRÁSEK
V hotelu Jirásek se můžete ubytovat ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, k jednání lze pronajmout salónek o kapacitě cca 35 osob či celý hotel včetně restaurace o kapacitě 52 osob.
 
GARNI HOTEL LÖWENSTEIN
V hotelu Löwenstein lze využít prostory pro jednání o kapacitě 15 osob a k ubytování nabízíme celkem 13 komfortně vybavených apartmánů ve 4 kategoriích.
  
DALŠÍ SLUŽBY
- možnost využití lázeňských a wellness procedur
- ubytování, stravování
- společenské večery
- program pro doprovázející osoby
- catering
 
TECHNICKÉ VYBAVENÍ
- promítací technika (dataprojektor, plátno)
- flip-chart
- internet
- ostatní dle domluvy
 
VOLNÝ ČAS, OKOLÍ, KULTURNÍ A SPORTOVNÍ VYUŽITÍ
Samotné Konstantinovy Lázně pak nabízejí k relaxaci v rozsáhlém lázeňském parku a i jejich okolí je přímo stvořeno pro odpočinek, relaxaci i turistické zážitky.  K zapůjčení na recepcích nabízíme hole na Nordic Walking a cyklistická kola.
V nejbližším dosahu se nacházejí naučné stezky Hradišťský vrch, Šipín, Úterský potok, Krasíkov - Ovčí vrch a stezka ke "Studánce lásky" a naleznete zde i několik historických památek a přírodních objektů. Přímo v Konstantinových Lázních nechybí ani možnost kulturního a společenského vyžití.