Grill Park otevřen!


Restaurace Grill Park

1. 6. - 30. 9.

Vůně grilovaných specialit láká gastroturisty, výletníky, cyklisty i další návštěvníky do parku v Konstantinových Lázních , kde zahajuje provoz letní restaurace Grill Park. Od 1. 6. mohou hosté posedět na zastřešené terase restaurace a vychutnat si speciality z grilu či pece.

Mezi grilovanými dobrotami nebudou chybě zeleninový špíz, kuřecí medové paličky, hovězí burger, vepřová krkovice - připravované jedinečnou technologií na výkonném plynovém grilu. Z příloh můžete ochutnat pečené brambory s máslem a pažitkou či  plzeňský rozpek podle receptu našich babiček pečený v peci přímo na dřevě, což mu dává jedinečnou chuť. Nebo můžete vyzkoušet prkénko s ochutnávkou různých druhů mas a příloh.

Při přípravě pokrmů dbáme na kvalitu vstupních surovin, používáme výhradně čerstvé nemražené marinované maso z českých chovů, bylinky z vlastní zahrádky, atp.Posezení u grilovaných dobrot můžete využít k rodinné oslavě či jiné příležitosti. Rádi pro Vás připravíme letní grilovací párty na míru a dle Vašich představ.

Otevírací doba:    

červenec–srpen Po–Ne  10:00-20:00
červen a září So–Ne 10:00-20:00