ZIMNÍ OMLAZENÍ S 3 PEPTIDES


Wellnesscentrum

1.1.–31.3.

Zima je specifickým obdobím, kdy je pleť zatížena mnohem více než v jiných měsících. Pokožka je vystavena chladnému počasí, studenému větru a velkým změnám teplot a vlhkosti vzduchu při přechodu z vytopeného prostředí do chladného počasí. Tím trpí nejen naše zdraví, ale také pokožka, která může pálit, ztrácet postupně svou hydrataci a také pružnost. Linie okolo očí a rtů se důsledkem toho začnou prohlubovat a vznikají tzv. zimní vrásky. Pokud však dodržujeme správnou péči, jejich rozvoji lze zamezit či jejich viditelnost alespoň efektivně potlačit.

S ohledem na specifika zimní sezóny jsme pečlivě sestavili pleťové ošetření kosmetikou 3 PEPTIDES,  obsahující biologicky aktivní peptidy, které působí přímo v kožní buňce.

Ošetření zahrnuje:

Odlíčení
Odstranění make-upu a látek, které se na kůži nanáší z okolního prostředí, pleťovým tonikem a
mlékem.

Peeling

Jemné odstranění odumřelých kožních buněk, zajišťuje přirozenou vlhkost pokožky.

Masáž

Uvolňuje napětí obličejových svalů, čímž příznivě ovlivňuje vzhled pleti a změkčuje výraz tváře.

Pleťová maska
Aktivní látky masky působí na úrovni kožních buněk, které tak omlazují. Maska aktivuje a upravuje buněčnou obnovu, startuje rychlejší a aktivnější dělení buněk. Dodává pleti potřebné proteiny, důležité pro extracelulární matrix. Výsledkem je omlazení, zlepšení pružnosti, vyhlazení vrásek, zpevnění a zlepšení tónu pleti.

Ošetření krémem

Na závěr naneseme krém dle typu pleti. Pro suchou, problematickou pleť zvolíme výživný krém, pro normální a smíšenou pleť hydratační krém.

3 PEPTIDES, je inovativní dermo-kosmetická řada produktů, fungující na bázi biologicky aktivních peptidů, které působí směrem zevnitř ven. Jejich efekt spočívá v působení v místě příčiny vzniku stárnutí kůže - v kožní buňce. Díky tomu dochází k aktivaci dermálních a epidermálních buněk a k výrazně rychlejšímu dělení buňky, zvětšuje se syntéza kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. V důsledku těchto účinků, dochází ke zpomalení chronologických stavů stárnutí kůže. Při pravidelné a důkladné aplikaci, dosáhnete viditelného zpevnění pleti, vyhlazení a intenzivní korekce vrásek.


3 PEPTIDES ošetření pleti   570 Kč / 60 minut


V rámci akce nelze využít jiné slevy.