LETNÍ BYLINKOVÉ OSVĚŽENÍ


Wellnesscentrum

1.7.–30.9.

Pro letošní léto jsme pro Vás připravili bylinnou hydromasážní koupel s meduňkou indickou a osvěžující aroma masáž s použitím olejů z bergamotu a citronové trávy.

Hydromasážní koupel s meduňkou indickou
Blahodárné účinky meduňky znali již staří Řekové a ne nadarmo je nejznámější bylinkou, která je svým jemným citrusovým aroma nezaměnitelná. Meduňka uklidňuje tělo i mysl, navozuje pocit pohody. Tonizuje centrální nervový systém a napětí svalů, utišuje bolesti hlavy, posiluje koncentraci, podporuje kreativitu. Velmi příznivě působí na nespavost, úzkosti, stres a stavy vyčerpání. Pro její antibakteriální účinky je vhodná v boji s aknózní pokožkou. Neutralizuje pachy a omezuje pocení. Optimalizuje funkce pokožky a eliminuje tvorbu mazu, a to i ve vlasové pokožce. Používá se na mastnou, problematickou pleť i na suchou a šupinatou pokožku.

Osvěžující aroma masáž s použitím olejů z bergamotu a citronové trávy
Tělový olej s vysokým obsahem rostlinných silic z bergamotu a citronové trávy zpříjemní Vaši masáž svojí vůní, pomáhá při stresu a napětí, osvěžuje při únavě.

Bergamot, řazený mezi citrusy, je typický nahořklými sladko-kyselými plody,
z jejichž kůry se získává éterický olej. Je výborný při nervovém napětí a podrážděnosti, pomáhá při nespavosti, zmírňuje úzkost a premenstruační tenze. Posiluje horní cesty dýchací, usnadňuje dýchání, uvolňuje hleny. Má detoxikační účinky, potlačuje bolesti hlavy, podporuje prokrvení a neutralizuje pachy. Bergamot vyvolává přecitlivělost pleti na sluneční paprsky, proto po jeho použití není vhodný pobyt na přímém slunci!

Citronová tráva detoxikuje organismus a posiluje imunitu, má blahodárný vliv na lymfatický systém, má protizánětlivé účinky a tlumí bolest.  Uklidňuje nervový systém a potlačuje nespavost, působí dobře na podrážděnou pleť se sklonem k akné. Příznivě působí při svalové únavě a otocích. Aroma dodává pocit svěžesti a ochlazuje, působí jako účinný přírodní repelent.


Koupel + aroma masáž částečná   1 170 Kč / 50 minut

V rámci akce nelze využít jiné slevy.