Prázdninová epilace voskem


Wellnesscentrum

1. 7.–30. 9.

Sluníčko nám přitápí a my se zbavujeme svršků. Než je ale odhodíte, je potřeba zneškodnit nevzhledný porost. S tím Vám velmi rádi pomůžeme a navíc od nás získáte speciální letní slevu!

Ideálním způsobem odstranění chloupků je epilace, při které, na rozdíl od klasického holení, je vytržen kořínek s cibulkou. Tím se přeruší růst a chloupky pozbydou svoji sílu. Pokožka zůstane hladká až 6 týdnů. Chloupky časem zjemní nebo i přestanou růst. Při epilaci používáme vosky přírodního původu obohacené o přísady uklidňující pokožku, jako jsou Azulen, aloe nebo bylinné extrakty. Tyto přidané báze vosk zároveň činí sterilním a vosky nedráždí pokožku.

Teplý vosk se nanese ve směru růstu chloupků, poté se přiloží speciální depilační papír a v protisměru růstu chloupků se trhne. Ošetření ja velmi rychlé a téměř bezbolestné. Po depilaci se aplikuje zklidňující poepilační olej, který odstraní zbytky vosku a zároveň pokožku zklidňuje a vyživuje.

Pro zvýšení efektivity epilace doporučujeme chloupky před ošetřením neholit a nechat je dostatečně vyrůst. Po epilaci je nutné vyhnout se slunečnímu záření a agresivním kosmetickým přípravkům, především přípravkům s alkoholem.

Předloktí 220 Kč 150 Kč
Předloktí + paže 345 Kč 240 Kč
Lýtka 295 Kč 240 Kč
Lýtka + stehna  615 Kč  430 Kč

 

V rámci akce nelze využít jiné slevy.