POBYT S MOLEKULÁRNÍM VODÍKEM


Termín akce

1. 6. - 20. 12. 2024

Vyzkoušejte účinky molekulárního vodíku v jedinečném balíčku, který Vám jako jedny z mála lázní můžeme nabídnout. Molekulární vodík je nejmenší a nejdokonalejší molekulou ve vesmíru. Má protizánětlivé a regenerační účinky, likviduje následky virových procesů a je nejsilnějším antioxidantem.

POBYT S MOLEKULÁRNÍM VODÍKEM

 

Molekulární vodíková terapie
Molekula vodíku je extrémně malá a vysoce rozpustná v tucích, to umožňuje snadno proniknout do nitra buněk a dalších míst v celém těle, kde působí protizánětlivými a regeneračními účinky. Je to nejsilnější antioxidant, likviduje volné radikály a tím chrání buňky lidského těla.

 

Celotělová koupel obohacená o molekulární vodík

Terapie zlepšuje prokrvení, hydratuje a omlazuje pokožku, přináší pocit relaxace. Je vhodná při léčbě poúrazových stavů, při hojení jizev a příznivě působí na kožní nemoci. 

 700,- Kč / 20 minut
 

Vodíková inhalace a pitná kúra s molekulárním vodíkem
Inhalace vodíku snižuje oxidační stres a podílí se na udržení rovnováhy vnitřního prostředí těla. Pití vody obohacené o vodík napomáhá k neutralizaci volných radikálů v organismu. 

350,- Kč / 20 minut

1 100,- Kč / 5x 20 minut

 

Lázeň dolních končetin s molekulárním vodíkem

Terapie vodou obohacenou o vodík, hydratuje a omlazuje pokožku. Má protizánětlivé účinky, proto působí příznivě na kožní onemocnění.

340,- Kč / 10 minut