Anti – aging tělová péče


Termín akce

1. 4. – 30. 6.

Pro letošní jaro jsme pro Vás připravili novinku: luxusní anti – agingový tělový program s výtažkem z mořských řas. Mořské řasy obsahují velké množství lehce vstřebatelných minerálních látek, enzymy a vitamíny. Zrychlují látkovou výměnu díky obsahu jódu a napomáhají tělu rozpouštět tuky. Používají se jako doplňková léčba řady pohybových a nervových onemocnění a své uplatnění nacházejí při zkrášlujících a omlazujících procedurách. Mají příznivý vliv na pokožku, kterou nejen jemně mineralizují a regenerují, ale i hydratují, vyhlazují a brání tvorbě vrásek.

Anti – agingový program zahrnuje:

Relaxační koupel 20 minut
Koupel obsahuje koncentrát stopových prvků a minerálních solí, životně nezbytných prvků, je zvlášť bohatý na hořčík, draslík a jód. Hořčík udržuje zdraví kostí, podporuje správnou funkci svalů, nervů, enzymů a některých vitamínů. Draslík má příznivý vliv na funkci nervů a svalů. Jód je potřebný pro vytváření hormonů štítné žlázy, které řídí metabolismus a tím i zdravý růst a vývoj. Účinek přípravku je zesílen přídavkem vitalizujících řas.

Celotělový peeling 7 minut
Přípravek pro tělový peeling důkladně odstraňuje všechny odumřelé buňky díky pokožku očišťujícím bílým řasám, které jsou v něm obsaženy. V kombinaci s výtažkem z mořských řas pokožku hydratují, zvláčňují a vyhlazují. Odstraňuje odumřelé části pokožky a spolu s tím pomáhá odstraňovat také nezdravý a zašedlý vzhled.

Masáž 20 minut (dle výběru)
Špičkový masážní gel s hnědou řasou z profesionální řady "Anti-Aging" vytváří hedvábný pocit v průběhu masáže, viditelně zkrášluje a uvolňuje pokožku. Výtažky z hnědé řasy Focus jsou bohaté na minerální soli a stopové prvky. Rostlinné oleje intenzivně vyživují pokožku, působí protizánětlivě a proti stárnutí. Vytváří na pokožce ochranný film.

Celotělový zábal 20 minut
Speciální fyzikálně-chemické a biologické vlastnosti jednotlivých řas obsažených v tomto luxusním zábalu udržují přirozenou rovnováhu pokožky a regenerují buňky dodáváním nezbytných aminokyselin. Zábal má intenzivní antioxidační účinky, které snižují škody na pokožce způsobené nejrůznějšími vlivy (počasí, znečištěné ovzduší, životní styl, životospráva, stárnutí apod.). Kůže je po aplikaci zábalů znatelně pružnější a hebká na dotek.

Cena 1 510Kč

V rámci akce nelze využít jiné slevy.