Rašelinové prohřátí


Wellnesscentrum

1.10.–31.12.

Pro zimní období jsme pro návštěvníky Wellnesscentra nově připravili  nejúčinnější formu tepelné terapie.  Rašelina vede teplo až 1,5 krát účinněji a 5 krát déle než voda a dokáže tak tělo postupně prohřát pěkně do hloubky. Vysokým podílem organických, minerálních látek a stopových prvků  spolu s huminovými kyselinami zajišťujícími kyselé pH, přispívá rašelina k povzbuzení vlastní imunity těla. Rašelinové zábaly a koupele mají blahodárný účinek při revmatických onemocněních, artróze,  bolestech pohybového aparátu a při dermatologických problémech. Alkalický extrakt z rašeliny obohacený éterickým olejem ze smrkového jehličí pomáhá také zmírnit stavy napětí a stresu.


Rašelinová hydromasážní koupel 20 minut
Účinky koupele vyhřáté na 37–38 °C obohacené přírodní rašelinou s příměsí éterického oleje z jehličí, spočívají v prohřátí celého těla a v působení jejích aktivních organicko-minerálních látek na uvolnění svalů, tkání a stimulaci přirozeného cyklu organismu a jeho regeneraci a hojení.

 

Rašelinový zábal 20 minut
Zásadní termofyzikální účinek zábalu přináší hloubkové prohřátí organismu aplikací rašeliny, jež podporuje tepelný efekt peloidu s lokální hyperemií organismu jako komplexní reflexní reakce. Biochemický účinek zábalu pak přinášejí produkty humifikačního procesu rašeliny s kyselinou huminovou, které jsou při přímé aplikaci součástí komplexního působení peloidu a poskytují rychlou úlevu od bolesti, doporučují se jako podpůrný prostředek při léčbě stavů revmatického a traumatického původu, artróze, svalových kontrakturách, problémech s klouby a páteří.

 

Cena koupel + zábal: 790 Kč

V rámci akce nelze využít jiné slevy.