Vodoléčba

Lázeňský hotel Prusík, Lázeňská 1, 349 52 Konstantinovy Lázně Zobrazit mapu Skrýt mapuPodvodní masáž celková

470 Kč

Subaquální masáž se provádí ve velkých vanách při teplotě vody 35 – 37 °C. Tlakem vody z ústí trysky 10 – 15 cm od těla se masíruje krouživými pohyby od dolních částí těla směrem nahoru a zpět se vracíme mimo tělo. Vhodné u některých poúrazových stavů, onemocnění páteře, bolesti svalů. Kontraindikací jsou křečové žíly, stavy po zánětech žil, těhotenství.


Podvodní masáž částečná

430 Kč

Subaquální masáž se provádí ve velkých vanách při teplotě vody 35 – 37 °C. Tlakem vody z ústí trysky 10 – 15 cm od těla se masíruje krouživými pohyby vybraná část těla. Vhodné u některých poúrazových stavů, onemocnění páteře, bolesti svalů. Kontraindikací jsou křečové žíly, stavy po zánětech žil, těhotenství.


Střídavá nožní koupel

250 Kč

10 min.

Jak již název napovídá, jde o aktivní pohyb přešlapování ve vaničkách. V jedné je voda o teplotě 40 – 46 °C a v druhé 10 – 16 °C. Procedura začíná v teplé vodě, po 1 – 2 min. přešlápne pacient do studené asi na půl minuty. Délka aplikace 10 min. Doporučuje se při postižení cév, při pocitu chladných nohou, při počínajících varixech, bolestech hlavy, migréně.


Vířivá lázeň končetin

260 Kč

 

Doporučuje lékař jako částečnou koupel pro horní nebo dolní končetiny. Voda o teplotě 36 – 38 °C víří pomocí vodní turbíny. Lázeň zvyšuje prokrvení, místní metabolismus a aktivuje kožní receptory. Je vhodná po úrazech nebo operacích pohybového aparátu.


Perličková koupel

400 Kč

 

Jemná masáž celého těla ve vaně, na jejímž dně je dírkovaný trubkový rošt, kterým se pod tlakem přivádí stlačený vzduch. Bublinky plynu působí na kůži jemně masážně. Působí blahodárně na lidský organismus. Mikromasáží kůže dochází k lepšímu prokrvení. Má seda-tivní účinek.


Perličková koupel s přísadou

440 Kč

 

Jemná masáž celého těla, kdy její účinek je umocněn přidáním bylinných koupelových solí dle vlastního výběru. Soli uvolňují svalové napětí, eliminují bolest, zlepšují prokrvení kůže a podkoží a mají celkový relaxační účinek.

Máte rezervaci?

Máte rezervaci?

Co vzít s sebou

  • Občanský průkaz nebo pas.
  • Pravidelně užívané léky na celou dobu lázeňského pobytu.
  • Oblečení vhodné na cvičení včetně obuvi do tělocvičny, na venkovní terénní léčbu a plavky.
  • Hradí-li Váši léčbu pojišťovna: průkaz pojišťovny a dokument předvolání pacienta.
  • Je-li součástí pobytu konzultace s lékařem: zprávu a výsledky z posledních lékařských vyšetření.